NrLijstTitularissen: TotaalTitularissen: MannenTitularissen: VrouwenOpvolgers: TotaalOpvolgers: MannenOpvolgers: Vrouwen
AantalLeeftijdAantal%LeeftijdAantal%LeeftijdAantalLeeftijdAantal%LeeftijdAantal%Leeftijd
1N-VA 10142.65150.49%43.15049.51%425845.13153.44%45.82746.56%44.3
2sp.a-spirit 10139.45150.49%41.15049.51%37.55837.53153.44%37.82746.56%37.2
3MR 7043.13550.00%47.83550.00%38.45042.72754.00%44.62346.00%40.4
4ECOLO 7140.43549.29%423650.71%38.75039.12550.00%38.92550.00%39.2
5VLAAMS BLOK 1940.41052.63%47.1947.37%32.91136.5545.45%37.2654.55%36
5VLAAMS BLOK 101445150.49%45.25049.51%42.95842.33153.44%432746.56%41.4
6CD&V 10140.15150.49%43.85049.51%36.35839.93051.72%38.82848.28%41
7CDH 7141.13650.70%44.53549.30%37.55039.42550.00%43.62550.00%35.3
8VLD 10140.85150.49%42.85049.51%38.75840.73153.44%43.92746.56%37
9PS 7141.93650.70%43.53549.30%40.25039.72652.00%41.52448.00%37.8
10AGALEV 10139.75049.50%38.45150.50%40.95838.63051.72%39.62848.28%37.5
VIVANT 1743.1952.94%45.2847.06%40.8640.2350.00%44350.00%36.3
VIVANT 4946.72653.06%48.22346.94%44.93843.71847.36%43.62052.64%43.7
VIVANT 7939.44050.63%37.83949.37%414642.52554.34%42.62145.66%42.4
BUB-BEB 648350.00%60350.00%36648350.00%60350.00%36
FN 7149.33650.70%49.53549.30%49.14948.52448.97%44.32551.03%52.6
P.D.A. 1721100.00%7200.00%0651.8350.00%48.7350.00%55
LSP 2029.81050.00%27.31050.00%32.31132.9654.54%28.7545.46%38
MS 4944.42653.06%48.62346.94%39.63848.41847.36%52.42052.64%44.8
MDT 1546.9853.33%46.8746.67%47.1944.7444.44%41.8555.56%47
DL 19401052.63%37.6947.37%42.7641.5350.00%32.3350.00%50.7
FNB 2959.11551.72%55.61448.28%62.923591252.17%58.31147.83%59.8
PC 2448.61250.00%47.41250.00%49.81747.8847.05%48.4952.95%47.3
PCP 2234.41150.00%36.61150.00%32.3633350.00%29.7350.00%36.3
F.R.A.N.C.E. 3452.41852.94%54.31647.06%50.42046.81155.00%55.5945.00%36.2
RWF-RBF 7150.83650.70%52.33549.30%49.25049.32652.00%46.32448.00%52.6
OMNIUM 1371100.00%3700.00%0642.7350.00%47.7350.00%37.7
PC-RDS 1540.9853.33%40746.67%42950555.55%46.8444.45%54
RDS-PC 2243.71150.00%38.41150.00%491249.4650.00%49.8650.00%49
MARIA 2937.71551.72%39.51448.28%35.71839.2950.00%40950.00%38.4
NATION 2741.61451.85%40.61348.15%42.61346.5753.84%41646.16%52.8
RESIST 2434.31250.00%35.11250.00%33.61335.6753.84%35.4646.16%35.8
VeiligBlauw 2743.71451.85%441348.15%43.31251.8650.00%51.5650.00%52.2
LIB. APPEL 9141.34650.54%43.64549.46%395342.42852.83%44.72547.17%39.8
UFE 753.7457.14%57.5342.86%48.7652.2350.00%55.7350.00%48.7
PVDA 48382450.00%39.82450.00%36.32746.71555.55%48.91244.45%44
PTB 3938.82051.28%38.41948.72%39.326441246.15%45.11453.85%43.1
CHOPE 623.7350.00%25.7350.00%21.7623.7350.00%25.7350.00%21.7
CDF 7143.53752.11%43.53447.89%43.45046.12448.00%452652.00%47.2
PH-HP 1939.81052.63%43.3947.37%36740.9342.85%44457.15%38.5
PPR 443.8250.00%46250.00%41.5642.3350.00%41350.00%43.7
VITAL 632.8350.00%36.7350.00%29633.5350.00%35.3350.00%31.7
BELG.UNIE-BUB 734.6457.14%28.2342.86%43636.2350.00%29.3350.00%43
BELG.UNIE-BUB 1038.7550.00%36.6550.00%40.81240.1650.00%34.7650.00%45.5
BELG.UNIE-BUB 1149.1654.54%49.7545.46%48.41250650.00%49.7650.00%50.3
NOOR 227150.00%30150.00%24626.5350.00%25350.00%28
De getoonde leeftijd is de gemiddelde leeftijd van de kandidaten.
De ouderdomsdeken van de kandidaten is André Lefebvre.(Geboortejaar : 1914 - Lijst F.R.A.N.C.E. - Kieskring Luik )
De jongste kandidaat is Wendy Coox.(Geboortejaar : 1982 - Lijst VIVANT - Kieskring Limburg )