Naar de startpagina van het Federale Portaal
Naar de startpagina van het Federale Portaal
Afdrukken
Afdrukken
Logo van de federale Parlementsverkiezingen op 18 mei 2003
decorationdecoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Kamer van Volksvertegenwoordigers - Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu’s kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Leuven
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  BELG.UNIE-BUB  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

348/348 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Yammine Bruno16521.15%0000 
 Dirkx Danièle769.74%0000 
 Antoine Véronique9612.30%0000 
 Deckers Jacques617.82%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Yammine Bruno8010.25%0000 
 Dirkx Danièle425.38%0000 
 Antoine Véronique557.05%0000 
 Deckers Jacques374.74%0000 
 Tensen Suzanne465.89%0000 
 Vloemans Ralph12215.64%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 433
  C 223
  D 107
  E 174
  F 937
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoratie
Final