Naar de startpagina van het Federale Portaal
Naar de startpagina van het Federale Portaal
Afdrukken
Afdrukken
Logo van de federale Parlementsverkiezingen op 18 mei 2003
decorationdecoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Kamer van Volksvertegenwoordigers - Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenuís kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Leuven
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  AGALEV  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

348/348 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Aelvoet Magda6.52333.01%0000 
 Van Roy Mark9324.71%0000 
 Stassens Bernadette1.4167.16%0000 
 Van De Schoot Johan6163.11%0000 
 Dedrij Anne1.3246.70%0000 
 Dierckx Tom6803.44%0000 
 De Martelaer Ann1.7839.02%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Grauwels Kristien2.02610.25%0000 
 Magnus Ugo5032.54%0000 
 Zahi Malek9905.01%0000 
 Schillebeeckx Elke1.0535.32%0000 
 Dusauchoit Veer1.2176.15%0000 
 Polfliet Alex6963.52%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 6.571
  C 6.101
  D 2.609
  E 1.331
  F 16.612
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoratie
Final