decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Provincie Luik Provincie Luxemburg Provincie Namen Provincie Vlaams-Brabant (Leuven) Provincie Waals-Brabant Provincie Henegouwen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Provincie Limburg Provincie Antwerpen Provincie Oost-Vlaanderen Provincie West-Vlaanderen Vlaamse Kieskring Waalse Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Senaat - Lijst resultaten - Het Rijk /  Nederlands Kiescollege  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Senaat

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu’s kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Nederlands Kiescollege
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Kamer

Verkiezingen
startpagina
  RESIST  
decoration
decoration

13:38, 30/05/2003.

4343/4343 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Abou Jahjah Dyab8.41123.27%0000 
 Azzuz Ahmed2.1345.90%0000 
 Othman Zohra2.3496.50%0000 
 Merckx Kris2.1025.81%0000 
 Tuypens Dirk8772.42%0000 
 Belhaj Hanane7672.12%0000 
 Van Droogenbroeck Jan5341.47%0000 
 Abbach Khadija8822.44%0000 
 Calliauw Koen5361.48%0000 
 10 Peker Hanife7502.07%0000 
 11 Van Crombrugge Lucie4661.28%0000 
 12 Franssen Lieve5841.61%0000 
 13 Darwich Adel5521.52%0000 
 14 Trips Maria Lily5511.52%0000 
 15 Walravens Rita5201.43%0000 
 16 Weetjens Angèle5261.45%0000 
 17 Fatri Hakim7292.01%0000 
 18 Lenaerts An5381.48%0000 
 19 Henderickx Staf5791.60%0000 
 20 Verspreet Riet4571.26%0000 
 21 Vandenhoeck Luc4511.24%0000 
 22 Haesendonck Imelda4311.19%0000 
 23 Branders Mie9902.73%0000 
 24 Mertens Peter6681.84%0000 
 25 Van Moorter Geert1.4213.93%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Azzuz Ahmed1.7014.70%0000 
 Ait Ahmed Abdelatif8112.24%0000 
 D'Hoker Renate4131.14%0000 
 Putzeys Roger3330.92%0000 
 Blancke Sofie4101.13%0000 
 Holvoet Tieneke3600.99%0000 
 Vandeputte Jan4201.16%0000 
 Vergaelen Eva3550.98%0000 
 Verbeke Raf3871.07%0000 
 10 Reyniers Rita3821.05%0000 
 11 'T Jolle Sven3621.00%0000 
 12 Franssen Jan3590.99%0000 
 13 Vanhie Carline3791.04%0000 
 14 Vanobberghen Rita6551.81%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 3.008
  C 11.327
  D 2.510
  E 759
  F 17.604
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final