decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Provincie Luik Provincie Luxemburg Provincie Namen Provincie Vlaams-Brabant (Leuven) Provincie Waals-Brabant Provincie Henegouwen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Provincie Limburg Provincie Antwerpen Provincie Oost-Vlaanderen Provincie West-Vlaanderen Vlaamse Kieskring Waalse Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Senaat - Lijst resultaten - Het Rijk /  Nederlands Kiescollege  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Senaat

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu’s kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Nederlands Kiescollege
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Kamer

Verkiezingen
startpagina
  VLD  
decoration
decoration

13:38, 30/05/2003.

4343/4343 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Verhofstadt Guy573.18229.98%0573.182165.2641 
 Leduc Jeannine54.4722.84%71.512125.98493.7522 
 Coveliers Hugo53.3412.79%72.643125.98421.1093 
 Chevalier Pierre44.9502.35%21.10966.05905 
 Van De Casteele Annemie48.4932.53%048.49307 
 Dedecker Jean-Marie65.1053.40%065.10506 
 Van Riet Iris28.9291.51%028.92900 
 Willems Luc20.3541.06%020.35400 
 Lahaye-Bulens Katrien24.8331.29%024.83300 
 10 Van Mechelen Dirk41.5122.17%041.51200 
 11 De Graef Martine24.7131.29%024.71300 
 12 Grootjans Dirk23.8151.24%023.81500 
 13 De Limburg Stirum Katia27.7841.45%027.78400 
 14 Van Ermen Lieve20.6911.08%020.69100 
 15 De Schepper Claudine20.1591.05%020.15900 
 16 Luzi Bianca19.4491.01%019.44900 
 17 Coppens Patricia20.5391.07%020.53900 
 18 Vanheusden Marleen19.3951.01%019.39500 
 19 Devacht Ruth17.5030.91%017.50300 
 20 Van Schoorisse-Ockerman Wiske18.0390.94%018.03900 
 21 Lavigne Jean-Paul18.1290.94%018.12900 
 22 Moreels Réginald26.6341.39%026.63400 
 23 Gabriels Jaak48.4682.53%048.46800 
 24 Herremans Marc37.2751.94%037.27500 
 25 De Gucht Karel92.1044.81%092.10404 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Vankrunkelsven Patrik52.4972.74%73.487125.984322.8121 
 Noreilde Stefaan15.5570.81%110.427125.984212.3852 
 Anseeuw Stéphanie20.0681.04%105.916125.984106.4693 
 Rutten Gwendolyn14.7440.77%106.469121.21304 
 Vandenbulcke Marie-Claire15.2230.79%015.223013 
 Janssen Patrick16.9480.88%016.948011 
 Olbrechts Corinne13.2400.69%013.240014 
 De Boeck Niki16.9320.88%016.932012 
 Hermans Margriet35.9151.87%035.91509 
 10 Huts Karine16.9660.88%016.966010 
 11 De Croo Herman91.2694.77%091.26906 
 12 Somers Bart43.6522.28%043.65208 
 13 Daems Rik51.0612.67%051.06107 
 14 Dewael Patrick117.6516.15%0117.65105 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 7
  B 292.173
  C 500.424
  D 176.916
  E 38.355
  F 1.007.868
  G 125.984
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final