decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Provincie Luik Provincie Luxemburg Provincie Namen Provincie Vlaams-Brabant (Leuven) Provincie Waals-Brabant Provincie Henegouwen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Provincie Limburg Provincie Antwerpen Provincie Oost-Vlaanderen Provincie West-Vlaanderen Vlaamse Kieskring Waalse Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Senaat - Lijst resultaten - Het Rijk /  Nederlands Kiescollege  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Senaat

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu’s kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Nederlands Kiescollege
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Kamer

Verkiezingen
startpagina
  VeiligBlauw  
decoration
decoration

13:38, 30/05/2003.

4343/4343 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Goovaerts Leo1.07211.22%0000 
 Van Hecke Jenny1.04510.93%0000 
 Verstraeten Mike3793.96%0000 
 Van Den Abbeele Giovanni2432.54%0000 
 Van Opstal Marijke3023.16%0000 
 Wouters Thomas2062.15%0000 
 Verhoeyen Alice1851.93%0000 
 Suy-De Raes Emma2412.52%0000 
 Suy Christine2372.48%0000 
 10 Pâques Paul-Henri1331.39%0000 
 11 Cineger Peter1321.38%0000 
 12 Ottoy Christiane1942.03%0000 
 13 Cornelissen Véronique3123.26%0000 
 14 Samyn Noël2242.34%0000 
 15 Pisano Sabrina2502.61%0000 
 16 Mammerickx Jean1671.74%0000 
 17 Van Hecke Isabel2492.60%0000 
 18 Cottenjé Ruben1641.71%0000 
 19 Vanloo Marie2212.31%0000 
 20 Laenen Irène2102.19%0000 
 21 Franck René1501.57%0000 
 22 Laurent Guy1371.43%0000 
 23 Van Limbergen Guy1471.53%0000 
 24 De Craemer Johan1811.89%0000 
 25 Germonpré-Maes Magda3473.63%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Goovaerts Leo4664.87%0000 
 Van Hecke Jenny3663.83%0000 
 Wouters Thomas2302.40%0000 
 Suy-De Raes Emma2062.15%0000 
 Suy Christine2412.52%0000 
 Pâques Paul-Henri1942.03%0000 
 Cornelissen Véronique7237.56%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 2.506
  C 3.703
  D 712
  E 1.127
  F 8.048
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final