decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Provincie Luik Provincie Luxemburg Provincie Namen Provincie Vlaams-Brabant (Leuven) Provincie Waals-Brabant Provincie Henegouwen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Provincie Limburg Provincie Antwerpen Provincie Oost-Vlaanderen Provincie West-Vlaanderen Vlaamse Kieskring Waalse Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Senaat - Lijst resultaten - Het Rijk /  Nederlands Kiescollege  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Senaat

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu’s kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Nederlands Kiescollege
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Kamer

Verkiezingen
startpagina
  LIB. APPEL  
decoration
decoration

13:38, 30/05/2003.

4343/4343 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Beysen Ward9.27730.23%0000 
 Boonen Hendrik7762.52%0000 
 Aerts Monique1.2574.09%0000 
 Vergucht Mireille1.0233.33%0000 
 Decoorne Lucien5311.73%0000 
 De Schinkel Hans4571.48%0000 
 Lacroix Baartmans René5211.69%0000 
 Lallemand Yvan4651.51%0000 
 Feierabend Josiane5711.86%0000 
 10 De Chaffoy De Courcelles Jean-Loui6212.02%0000 
 11 Smits Marcel4801.56%0000 
 12 Kenis Emilienne5001.62%0000 
 13 Van Spranghe Danny5111.66%0000 
 14 Goelen Linda7132.32%0000 
 15 Van De Craen Kaat5131.67%0000 
 16 Putzeys Andrea5181.68%0000 
 17 Aernouts Marjan6011.95%0000 
 18 Ruts Renée4441.44%0000 
 19 Legon Jan3871.26%0000 
 20 Verkempynck Linda6272.04%0000 
 21 Artels Hans5031.63%0000 
 22 Matton Alain4581.49%0000 
 23 Debrabandere Sabine6912.25%0000 
 24 Denecker Marleen5811.89%0000 
 25 Bals-Cuypers Gisèle6312.05%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Denert Antoine2.0496.67%0000 
 Orlow Andersen Rodolphe3901.27%0000 
 Declerq Inge4331.41%0000 
 Le Fevere De Ten Hove Constantin3381.10%0000 
 Dewitte Marc3191.03%0000 
 Andries Annemie3931.28%0000 
 De Ridder Sven5061.64%0000 
 D'Hulster Sonja3411.11%0000 
 Verbiest Guy2860.93%0000 
 10 Welvaert-Sys Martine3000.97%0000 
 11 Vandeputte Christina3141.02%0000 
 12 Wuytack Patricia3751.22%0000 
 13 Costermans Caroline5031.63%0000 
 14 Verlinden Eduard4841.57%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 10.387
  C 12.165
  D 1.889
  E 2.188
  F 26.629
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final