decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Provincie Luik Provincie Luxemburg Provincie Namen Provincie Vlaams-Brabant (Leuven) Provincie Waals-Brabant Provincie Henegouwen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Provincie Limburg Provincie Antwerpen Provincie Oost-Vlaanderen Provincie West-Vlaanderen Vlaamse Kieskring Waalse Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Senaat - Lijst resultaten - Het Rijk /  Nederlands Kiescollege  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Senaat

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu’s kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Nederlands Kiescollege
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Kamer

Verkiezingen
startpagina
  sp.a-spirit  
decoration
decoration

13:38, 30/05/2003.

4343/4343 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Stevaert Steve604.66737.77%0604.667134.7141 
 Anciaux Bert212.37413.26%0212.374134.7142 
 Vanlerberghe Myriam48.0713.00%78.624126.69556.0903 
 Pehlivan Fatma49.2073.07%56.090105.29704 
 Nimmegeers Staf39.6952.48%039.69505 
 Bousakla Mimount29.2431.82%029.24306 
 Ahidar Fouad25.9531.62%025.95300 
 Geerts Christel27.1491.69%027.14907 
 Bronders Bart16.0171.00%016.01700 
 10 Van Cleven Tanya21.5701.34%021.57000 
 11 Thijs Stefaan16.3651.02%016.36500 
 12 Sorée Viviane19.9021.24%019.90200 
 13 Huyberechts Lili20.3671.27%020.36700 
 14 Van Goethem Geert14.2740.89%014.27400 
 15 Grootjans Patrick16.0471.00%016.04700 
 16 Vivijs Veerle19.2741.20%019.27400 
 17 Lemmens Fons11.9750.74%011.97500 
 18 Depoortere Christine18.4861.15%018.48600 
 19 Goudeseune Ives11.3690.71%011.36900 
 20 Vandevoort Denise16.0751.00%016.07500 
 21 Corens Peter11.9310.74%011.93100 
 22 Van Wallendael Tuur24.3151.51%024.31500 
 23 Van Nieuwkerke André13.0070.81%013.00700 
 24 Van Nieuwenborgh Gracienne18.1341.13%018.13400 
 25 De Coninck Monica22.6541.41%022.65400 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Vandenhove Ludwig29.4971.84%97.198126.695344.7901 
 Vandenberghe Lionel14.2910.89%112.404126.695232.3862 
 Gennez Caroline22.7501.42%103.945126.695128.4413 
 Geerts David10.7650.67%115.930126.69512.5114 
 Vanhooren Jens11.3380.70%12.51123.84906 
 Coppejans Stijn10.1580.63%010.158014 
 Van Emelen Nicole12.9140.80%012.914010 
 Van Grembergen Kerste11.4430.71%011.443013 
 De Block Nathalie14.1070.88%014.10709 
 10 Olyslaegers Anita11.8720.74%011.872011 
 11 Sleypen Sylvain11.7360.73%011.736012 
 12 Van Lancker Anne18.1621.13%018.16208 
 13 Maes Nelly23.3811.46%023.38107 
 14 Tobback Louis70.0374.37%070.03705 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 7
  B 252.321
  C 631.654
  D 112.478
  E 17.107
  F 1.013.560
  G 126.695
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final