decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Provincie Luik Provincie Luxemburg Provincie Namen Provincie Vlaams-Brabant (Leuven) Provincie Waals-Brabant Provincie Henegouwen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Provincie Limburg Provincie Antwerpen Provincie Oost-Vlaanderen Provincie West-Vlaanderen Vlaamse Kieskring Waalse Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Senaat - Lijst resultaten - Het Rijk /  Frans Kiescollege  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Senaat

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu’s kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Frans Kiescollege
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Kamer

Verkiezingen
startpagina
  PTB  
decoration
decoration

13:38, 30/05/2003.

2643/2643 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Moulaert Colette4.73125.56%0000 
 Pestieau David7353.97%0000 
 Dahmani Fatiha1.0465.65%0000 
 Mugemangango Germain5232.82%0000 
 Dhont Riet3551.91%0000 
 Visconti Freddy4532.44%0000 
 Barile Michel4072.19%0000 
 Geraets Claire8244.45%0000 
 Rassaâ Rafik7183.88%0000 
 10 Wibrin Marie4392.37%0000 
 11 Hedebouw Raoul4062.19%0000 
 12 Mommerency Julie5022.71%0000 
 13 Vandepaer Johan5282.85%0000 
 14 Hellalet Salim4802.59%0000 
 15 Rosa-Rosso Nadine8794.75%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Keyzer Jan7864.24%0000 
 Moscufo Nadia8124.38%0000 
 McGavigan Maria3712.00%0000 
 Moens Patrick3321.79%0000 
 De Ly Myriam4332.34%0000 
 Lerouge Herwig3461.86%0000 
 Merckx Sofie5172.79%0000 
 Thirionnet Françoise4732.55%0000 
 Collon Michel1.4087.60%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 8.194
  C 6.696
  D 1.754
  E 2.055
  F 18.699
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final