decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Provincie Luik Provincie Luxemburg Provincie Namen Provincie Vlaams-Brabant (Leuven) Provincie Waals-Brabant Provincie Henegouwen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Provincie Limburg Provincie Antwerpen Provincie Oost-Vlaanderen Provincie West-Vlaanderen Vlaamse Kieskring Waalse Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Senaat - Lijst resultaten - Het Rijk /  Frans Kiescollege  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Senaat

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu’s kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Frans Kiescollege
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Kamer

Verkiezingen
startpagina
  CDF  
decoration
decoration

13:38, 30/05/2003.

2643/2643 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Veldekens Benoît7.84912.15%0000 
 Lutgen Jean-Pierre4.9727.70%0000 
 le Hodey Colette3.3855.24%0000 
 de Maere d'Aertrycke Pierre-Alexandre4.3606.75%0000 
 Mairesse Isabelle2.3553.64%0000 
 Gendebien Wautier2.2393.46%0000 
 Goethals Marie-Caroline2.1263.29%0000 
 Bouillon Dominique2.0343.15%0000 
 Decoene-Degehet Anne-Marie1.4702.27%0000 
 10 Delfosse Jean-Marie1.5522.40%0000 
 11 Bonaert-de Liedekerke de Pailhe Stéphanie2.1933.39%0000 
 12 Muzigwa-Molisho Zobela Dafrose1.4302.21%0000 
 13 Goffinet-de Looz Corswaren Myriam2.0263.13%0000 
 14 Corbeau Etienne1.5002.32%0000 
 15 Harmel Dominique5.1447.96%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Muller Xavier3.7315.77%0000 
 Matthijsen Marc-Antoine3.1014.80%0000 
 Fallon Régine1.8302.83%0000 
 Crismer-Doyen Monique1.2661.96%0000 
 Gendebien-Dujardin Véronique1.5712.43%0000 
 Oyen-Dumont Monique1.4122.18%0000 
 Dumont de Chassart-Nyssens Bénédicte2.2073.41%0000 
 Poncelet Gérard2.1283.29%0000 
 de Merode Charles-Louis2.6784.14%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 14.689
  C 13.034
  D 7.883
  E 2.733
  F 38.339
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final