decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Provincie Luik Provincie Luxemburg Provincie Namen Provincie Vlaams-Brabant (Leuven) Provincie Waals-Brabant Provincie Henegouwen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Provincie Limburg Provincie Antwerpen Provincie Oost-Vlaanderen Provincie West-Vlaanderen Vlaamse Kieskring Waalse Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Senaat - Lijst resultaten - Het Rijk /  Frans Kiescollege  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Senaat

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu’s kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Frans Kiescollege
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Kamer

Verkiezingen
startpagina
  CDH  
decoration
decoration

13:38, 30/05/2003.

2643/2643 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Milquet Joëlle185.71731.26%0185.71750.3891 
 Langendries Raymond51.5598.67%50.389101.94802 
 Dallemagne Georges29.3064.93%029.30600 
 Barbeaux Michel17.0322.86%017.03200 
 Yarol Bathisen7.7271.30%07.72700 
 Bongiorno Salvatore10.5521.77%010.55200 
 Tounquet Annaïg8.4331.41%08.43300 
 Chantraine Hubert13.1622.21%013.16200 
 Misenga Banyingela Monique11.5381.94%011.53800 
 10 Ancion Amand13.4822.26%013.48200 
 11 Poncelet Isabelle20.3433.42%020.34300 
 12 Develter Sonia9.1061.53%09.10600 
 13 Bosly André9.2971.56%09.29700 
 14 Leboutte-Detelle Marie-Paule13.3052.23%013.30500 
 15 Delperee Francis64.07210.78%064.07200 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Nyssens Clotilde23.4003.93%97.502120.90243.5571 
 Paque Luc11.9022.00%43.55755.45902 
 Najm Simon8.0331.35%08.03307 
 Charlier Véronique11.1751.88%011.17505 
 Lambot Marie-Christine8.8501.48%08.85006 
 Aynaou Najyha7.4071.24%07.40709 
 Piron-Gaussin Régine7.5341.26%07.53408 
 Lutgen Benoît22.4833.78%022.48304 
 Fournaux Richard28.6724.82%028.67203 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 2
  B 87.861
  C 194.256
  D 67.671
  E 12.917
  F 362.705
  G 120.902
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final