decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Provincie Luik Provincie Luxemburg Provincie Namen Provincie Vlaams-Brabant (Leuven) Provincie Waals-Brabant Provincie Henegouwen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Provincie Limburg Provincie Antwerpen Provincie Oost-Vlaanderen Provincie West-Vlaanderen Vlaamse Kieskring Waalse Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Senaat - Lijst resultaten - Het Rijk /  Frans Kiescollege  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Senaat

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenuís kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Frans Kiescollege
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Kamer

Verkiezingen
startpagina
  PS  
decoration
decoration

13:38, 30/05/2003.

2643/2643 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Di Rupo Elio442.53741.53%0442.537140.2971 
 Moureaux Philippe76.9087.21%43.222120.13097.0752 
 Lizin Anne-Marie84.4807.92%35.650120.13061.4253 
 Mahoux Philippe44.3564.16%61.425105.78104 
 Laloy Marie Josť27.6352.59%027.63505 
 Cornil Jean26.9302.52%026.93006 
 Vienne Christiane18.8871.77%018.88700 
 Moulard Nathalie20.2961.90%020.29600 
 Courard Philippe20.1001.88%020.10000 
 10 Laanan Fadila21.0861.97%021.08600 
 11 Colinet Jean-Louis13.5571.27%013.55700 
 12 Incannela Giuseppa13.2581.24%013.25800 
 13 Capot Fabienne18.3201.71%018.32000 
 14 Halter Paul10.1480.95%010.14800 
 15 Galand Pierre22.0022.06%022.00200 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Happart Jean-Marie80.9757.60%39.155120.130310.8851 
 Cornil Jean19.5481.83%019.54800 
 Vienne Christiane15.2871.43%104.843120.130206.0422 
 Kapompole JoŽlle15.4021.44%104.728120.130101.3143 
 Seminara Franco11.1171.04%101.314112.43104 
 Goldstein Yves9.4600.88%09.46008 
 Goetynck Sandrine14.7991.38%014.79906 
 Stoffels Resi9.7970.91%09.79707 
 Simonis Isabelle28.4742.67%028.47405 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 6
  B 252.081
  C 447.998
  D 112.316
  E 28.513
  F 840.908
  G 120.130
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final