Naar de startpagina van het Federale Portaal
Naar de startpagina van het Federale Portaal
Afdrukken
Afdrukken
Logo van de federale Parlementsverkiezingen op 18 mei 2003
decorationdecoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Senaat

Status van de resultaten

Senaat - Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu’s kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Frans Kiescollege
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Kamer

Verkiezingen
startpagina
  MR  
decoration
decoration

13:38, 30/05/2003.

2643/2643 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Michel Louis446.46939.55%0446.469110.9121 
 de T'Serclaes Nathalie47.9764.25%84.651132.62726.2612 
 Duquesne Antoine57.3925.08%26.26183.65304 
 Wilmots Marc109.9559.74%0109.95503 
 Laruelle Sabine34.3783.04%034.37800 
 Hazette Pierre39.9133.53%039.91300 
 Mayence-Goossens Jacqueline18.0961.60%018.09600 
 Severin Jean-Marie15.4341.36%015.43400 
 Tek Belma9.7530.86%09.75300 
 10 Evers Alfred12.5811.11%012.58100 
 11 Pirlet Catherine13.5471.20%013.54700 
 12 Corne Michèle12.9521.14%012.95200 
 13 Gilson Nathalie18.1921.61%018.19200 
 14 Clerfayt Georges20.3501.80%020.35000 
 15 De Decker Armand42.3633.75%042.36305 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Schepmans Françoise27.3552.42%105.272132.627217.2471 
 Destexhe Alain35.3313.13%97.296132.627119.9512 
 Crombe-Berton Marie-Hélène14.5891.29%118.038132.6271.9133 
 Annane Jihane9.6640.85%1.91311.57709 
 Persoons Caroline15.6781.38%015.67807 
 Cheffert Jean-Marie12.5001.10%012.50008 
 Miller Richard16.9881.50%016.98806 
 Ducarme Lucas28.0022.48%028.00205 
 Kubla Serge69.2266.13%069.22604 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 5
  B 198.804
  C 446.233
  D 127.702
  E 23.019
  F 795.757
  G 132.627
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoratie
Final