decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Provincie Luik Provincie Luxemburg Provincie Namen Provincie Vlaams-Brabant (Leuven) Provincie Waals-Brabant Provincie Henegouwen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Provincie Limburg Provincie Antwerpen Provincie Oost-Vlaanderen Provincie West-Vlaanderen Vlaamse Kieskring Waalse Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Senaat - Lijst resultaten - Het Rijk /  Frans Kiescollege  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Senaat

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu’s kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Frans Kiescollege
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Kamer

Verkiezingen
startpagina
  MR  
decoration
decoration

13:38, 30/05/2003.

2643/2643 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Michel Louis446.46939.55%0446.469110.9121 
 de T'Serclaes Nathalie47.9764.25%84.651132.62726.2612 
 Duquesne Antoine57.3925.08%26.26183.65304 
 Wilmots Marc109.9559.74%0109.95503 
 Laruelle Sabine34.3783.04%034.37800 
 Hazette Pierre39.9133.53%039.91300 
 Mayence-Goossens Jacqueline18.0961.60%018.09600 
 Severin Jean-Marie15.4341.36%015.43400 
 Tek Belma9.7530.86%09.75300 
 10 Evers Alfred12.5811.11%012.58100 
 11 Pirlet Catherine13.5471.20%013.54700 
 12 Corne Michèle12.9521.14%012.95200 
 13 Gilson Nathalie18.1921.61%018.19200 
 14 Clerfayt Georges20.3501.80%020.35000 
 15 De Decker Armand42.3633.75%042.36305 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Schepmans Françoise27.3552.42%105.272132.627217.2471 
 Destexhe Alain35.3313.13%97.296132.627119.9512 
 Crombe-Berton Marie-Hélène14.5891.29%118.038132.6271.9133 
 Annane Jihane9.6640.85%1.91311.57709 
 Persoons Caroline15.6781.38%015.67807 
 Cheffert Jean-Marie12.5001.10%012.50008 
 Miller Richard16.9881.50%016.98806 
 Ducarme Lucas28.0022.48%028.00205 
 Kubla Serge69.2266.13%069.22604 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 5
  B 198.804
  C 446.233
  D 127.702
  E 23.019
  F 795.757
  G 132.627
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final