decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Provincie Luik Provincie Luxemburg Provincie Namen Provincie Vlaams-Brabant (Leuven) Provincie Waals-Brabant Provincie Henegouwen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Provincie Limburg Provincie Antwerpen Provincie Oost-Vlaanderen Provincie West-Vlaanderen Vlaamse Kieskring Waalse Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Senaat - Lijst resultaten - Het Rijk /  Nederlands Kiescollege  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Senaat

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenuís kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Nederlands Kiescollege
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Kamer

Verkiezingen
startpagina
  SoLiDe  
decoration
decoration

13:38, 30/05/2003.

4343/4343 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Ombelets Hendrik-Jan4977.47%0000 
 Janssens Pascal2123.18%0000 
 Drieskens Arlette2643.97%0000 
 Sinjan Anouk2433.65%0000 
 Busschaert Bernard1301.95%0000 
 Vanthillo Chris1402.10%0000 
 De Ruysser Staf1372.06%0000 
 Deroost Karen2253.38%0000 
 De Haes Jos1852.78%0000 
 10 Routiaux Isabelle2293.44%0000 
 11 Cloesen Stefan1362.04%0000 
 12 Bruggeman Marie-Claire1932.90%0000 
 13 Vallet Erik1592.39%0000 
 14 Ombelets Lisette2353.53%0000 
 15 Fripont Rudi1382.07%0000 
 16 Braem Rita2433.65%0000 
 17 Tempst Mona2423.64%0000 
 18 Bomans Leo3314.98%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Routiaux Isabelle3735.61%0000 
 Sinjan Anouk2934.40%0000 
 Busschaert Bernard1832.75%0000 
 Tempst Mona3034.55%0000 
 Cloesen Stefan2904.36%0000 
 De Haes Jos1.26519.03%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 2.412
  C 1.952
  D 474
  E 1.813
  F 6.651
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final