decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Provincie Luik Provincie Luxemburg Provincie Namen Provincie Vlaams-Brabant (Leuven) Provincie Waals-Brabant Provincie Henegouwen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Provincie Limburg Provincie Antwerpen Provincie Oost-Vlaanderen Provincie West-Vlaanderen Vlaamse Kieskring Waalse Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Senaat - Lijst resultaten - Het Rijk /  Frans Kiescollege  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Senaat

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu’s kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Frans Kiescollege
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Kamer

Verkiezingen
startpagina
  RWF-RBF  
decoration
decoration

13:38, 30/05/2003.

2643/2643 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Swennen René2.87413.38%0000 
 Gendebien-De Smet Estelle2.70912.62%0000 
 Libert André1.1175.20%0000 
 Wilmet-Delbart Anne-Rosine9234.30%0000 
 Lemaire François9144.25%0000 
 Vessié Guy5992.79%0000 
 Holsbecks Jeannine7793.62%0000 
 Bergmann Christine1.0454.86%0000 
 Hasselin Max6012.80%0000 
 10 Houart Anne7603.54%0000 
 11 Derbaudrenghien Thierry7043.27%0000 
 12 Gaspar-Lameere Marianne6382.97%0000 
 13 Wauthier Emma7383.43%0000 
 14 Laurant Adrien6443.00%0000 
 15 Grenier Jean8624.01%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Piette Marcel1.0004.65%0000 
 Carbonnelle-Carnoy Aline7423.45%0000 
 Normain Freddy4532.11%0000 
 Befayt Michel4201.95%0000 
 Romain Chantal6593.07%0000 
 Pieters Freddy3811.77%0000 
 Monoyer Ginette4802.23%0000 
 Tassin Andrée5062.35%0000 
 Henrard Claude9164.26%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 17.578
  C 6.666
  D 1.977
  E 1.203
  F 27.424
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final