decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Provincie Luik Provincie Luxemburg Provincie Namen Provincie Vlaams-Brabant (Leuven) Provincie Waals-Brabant Provincie Henegouwen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Provincie Limburg Provincie Antwerpen Provincie Oost-Vlaanderen Provincie West-Vlaanderen Vlaamse Kieskring Waalse Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Senaat - Lijst resultaten - Het Rijk /  Frans Kiescollege  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Senaat

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu’s kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Frans Kiescollege
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Kamer

Verkiezingen
startpagina
  ECOLO  
decoration
decoration

13:38, 30/05/2003.

2643/2643 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Durant Isabelle76.61829.55%27.816104.43417.5131 
 Kabamba Bob20.5477.92%17.51338.06000 
 Snoy et d'Oppuers Thérèse10.7864.16%010.78600 
 Henry Philippe9.6293.71%09.62900 
 Saïdi Fatiha13.2265.10%013.22600 
 Galand Paul10.0373.87%010.03700 
 Morsa-Claes Annie6.2182.39%06.21800 
 Hardy Pierre5.2512.02%05.25100 
 Kumanova Nermin5.9452.29%05.94500 
 10 Minguet Laurent4.5481.75%04.54800 
 11 Lefin Jacqueline6.3702.45%06.37000 
 12 Guilbert Michel4.3121.66%04.31200 
 13 Ernst de la Graete Brigitte7.4152.86%07.41500 
 14 Deutsch Xavier9.6423.71%09.64200 
 15 Dubié Josy17.8776.89%017.87700 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Derenne Christophe6.1642.37%90.10896.27201 
 Frenay Murielle7.4832.88%07.48303 
 Falletta Salvatore3.5811.38%03.58108 
 Saenen Marianne4.9261.90%04.92605 
 Viseur Jean-Pierre3.9801.53%03.98007 
 Schüttringer Martine4.2901.65%04.29006 
 Terwagne Marc2.8501.09%02.85009 
 Pétré Brigitte6.6192.55%06.61904 
 Daras José10.9414.22%010.94102 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 1
  B 85.267
  C 94.949
  D 23.261
  E 5.391
  F 208.868
  G 104.434
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final