decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Provincie Luik Provincie Luxemburg Provincie Namen Provincie Vlaams-Brabant (Leuven) Provincie Waals-Brabant Provincie Henegouwen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Provincie Limburg Provincie Antwerpen Provincie Oost-Vlaanderen Provincie West-Vlaanderen Vlaamse Kieskring Waalse Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Senaat - Lijst resultaten - Het Rijk /  Nederlands Kiescollege  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Senaat

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenuís kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Nederlands Kiescollege
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Kamer

Verkiezingen
startpagina
  CD&V  
decoration
decoration

13:38, 30/05/2003.

4343/4343 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 De Clerck Stefaan343.81619.14%0343.816163.3771 
 Van Peel Marc84.3364.69%34.643118.979128.7342 
 De Bethune Sabine73.2304.07%45.749118.97982.9853 
 Vandenberghe Hugo53.8062.99%65.173118.97917.8124 
 Thijs Erika65.1053.62%17.81282.91706 
 Lostrie Truus29.5131.64%029.51300 
 Van Kerrebroeck Monica50.6402.82%050.64000 
 Van Eykeren Trees26.0441.45%026.04400 
 Coopman Bart21.0741.17%021.07400 
 10 Caglar Ali21.6071.20%021.60700 
 11 Coussement Chantal27.3611.52%027.36100 
 12 Broers Huub34.5101.92%034.51000 
 13 Van De Werf Hilde25.9721.44%025.97200 
 14 Helsen Kathleen34.1751.90%034.17500 
 15 Lissens Mark15.6850.87%015.68500 
 16 Vleugels Kris22.8951.27%022.89500 
 17 Van Sande Willy15.6630.87%015.66300 
 18 Bogaert Stijn18.4841.02%018.48400 
 19 De Meersman Els22.3561.24%022.35600 
 20 Wastiau Marleen20.5951.14%020.59500 
 21 Eyskens Mark68.4333.81%068.43300 
 22 Grouwels Brigitte29.6211.64%029.62100 
 23 D'Udekem D'Acoz Henri46.3642.58%046.36400 
 24 Vandenavenne-Teerlynck Tineke28.0271.56%028.02700 
 25 Schouppe Etienne116.8186.50%0116.81805 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Steverlynck Jan31.3961.74%87.583118.979182.5752 
 Beke Wouter17.3130.96%101.666118.97980.9093 
 Berx Cathy16.7860.93%80.90997.69504 
 Vandenbussche Freddy13.4900.75%013.490011 
 Franssen Cindy17.2410.96%017.24108 
 Herrebout Eddy15.0010.83%015.00109 
 Tindemans Elke29.7461.65%029.74606 
 Maene-Vileyn Chris11.3250.63%011.325013 
 Rutten-Coenen Nicole14.5690.81%014.569010 
 10 Monteyne Andrť9.1310.50%09.131014 
 11 Van Brussel-Ketels Simone12.5520.69%012.552012 
 12 Gabriels Jef23.6741.31%023.67407 
 13 Thyssen Marianne38.6292.15%038.62905 
 14 Dehaene Jean-Luc248.75213.85%0248.75201 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 6
  B 247.132
  C 293.183
  D 212.912
  E 79.622
  F 832.849
  G 118.979
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final