decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Provincie Luik Provincie Luxemburg Provincie Namen Provincie Vlaams-Brabant (Leuven) Provincie Waals-Brabant Provincie Henegouwen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Provincie Limburg Provincie Antwerpen Provincie Oost-Vlaanderen Provincie West-Vlaanderen Vlaamse Kieskring Waalse Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Senaat - Lijst resultaten - Het Rijk /  Nederlands Kiescollege  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Senaat

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu’s kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Nederlands Kiescollege
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Kamer

Verkiezingen
startpagina
  VIVANT  
decoration
decoration

13:38, 30/05/2003.

4343/4343 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Duchatelet Roland14.16522.64%0000 
 Deroo Eva3.7796.04%0000 
 Delaruelle Erik1.4312.28%0000 
 Wouters Linda2.3143.69%0000 
 Roosen Frans1.1151.78%0000 
 Verrijcken Marianne1.8422.94%0000 
 De Witte Marc1.1111.77%0000 
 Van Coillie Lieve1.7382.77%0000 
 Dams Walter1.0151.62%0000 
 10 Ceulemans Marina1.6032.56%0000 
 11 Sterckx Daniel1.0661.70%0000 
 12 Tilkin Monique1.6412.62%0000 
 13 Luyckx Alberik1.1231.79%0000 
 14 Teugels Christina1.7762.83%0000 
 15 De Haes Camille1.0051.60%0000 
 16 Van Den Bergh Nadine1.3992.23%0000 
 17 Vanoverbeke Jérôme9021.44%0000 
 18 Opdenacker Fernanda1.2321.96%0000 
 19 De Koker Koen1.0761.72%0000 
 20 Cauwels Marianne1.4822.36%0000 
 21 Thierie Luc9371.49%0000 
 22 Urgel Micheline1.3362.13%0000 
 23 Cartuyvels Koen9811.56%0000 
 24 Bauwens Charlotte1.7412.78%0000 
 25 Verhulst Jozef1.3252.11%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Wittemans Geert1.5422.46%0000 
 Claesen Martine1.3722.19%0000 
 Vanden Driessche Joris7361.17%0000 
 Deschrijver Huguette9421.50%0000 
 Speetjens Wim7611.21%0000 
 Amter Kristien1.1241.79%0000 
 Claes Dirk7711.23%0000 
 Koch Edith9231.47%0000 
 Debacker Philippe7111.13%0000 
 10 Bulckens Elisa1.0471.67%0000 
 11 Van Bogaert Marc7191.14%0000 
 12 Verschueren Marie1.2782.04%0000 
 13 Colemont Patrick1.4932.38%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 25.221
  C 19.630
  D 3.131
  E 2.320
  F 50.302
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final