decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Provincie Luik Provincie Luxemburg Provincie Namen Provincie Vlaams-Brabant (Leuven) Provincie Waals-Brabant Provincie Henegouwen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Provincie Limburg Provincie Antwerpen Provincie Oost-Vlaanderen Provincie West-Vlaanderen Vlaamse Kieskring Waalse Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Senaat - Lijst resultaten - Het Rijk /  Frans Kiescollege  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Senaat

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu’s kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Frans Kiescollege
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Kamer

Verkiezingen
startpagina
  VIVANT  
decoration
decoration

13:38, 30/05/2003.

2643/2643 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Hemberg Michel3.98412.98%0000 
 De Lassasie Michèle1.8896.15%0000 
 Csany Emerik8872.89%0000 
 Mascart Joelle1.7035.54%0000 
 Roussel Pascal1.0193.32%0000 
 Tranchant Fabienne1.5104.92%0000 
 Lambotte Joseph1.3194.29%0000 
 Aerts Anna1.3584.42%0000 
 Letecheur Gustave7762.52%0000 
 10 Leclaire Claire1.5915.18%0000 
 11 Errembaut du Maisnil et du Coutre Philippe8222.67%0000 
 12 Haesen Bernadette1.0703.48%0000 
 13 Doyen Michel1.0393.38%0000 
 14 Eppe Delphine1.4554.74%0000 
 15 Dupré Claude1.3174.29%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Brasseur Jean Paul1.6045.22%0000 
 De Lassasie Michèle8802.86%0000 
 Sahin Fatima1.0083.28%0000 
 Collignon Edmond7172.33%0000 
 Leclaire Claire1.2894.19%0000 
 Thonar Laurent6392.08%0000 
 Jaques Liliane1.0103.29%0000 
 Gauditiaubois André5711.86%0000 
 Salakta Aniko1.2344.02%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 21.004
  C 9.574
  D 3.070
  E 2.773
  F 36.421
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final