decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Provincie Luik Provincie Luxemburg Provincie Namen Provincie Vlaams-Brabant (Leuven) Provincie Waals-Brabant Provincie Henegouwen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Provincie Limburg Provincie Antwerpen Provincie Oost-Vlaanderen Provincie West-Vlaanderen Vlaamse Kieskring Waalse Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Senaat - Lijst resultaten - Het Rijk /  Nederlands Kiescollege  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Senaat

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu’s kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Nederlands Kiescollege
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Kamer

Verkiezingen
startpagina
  AGALEV  
decoration
decoration

13:38, 30/05/2003.

4343/4343 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Vogels Mieke51.54218.97%0000 
 Reynaert Rudi5.2351.92%0000 
 Van Der Straeten Tinne12.0474.43%0000 
 Vergeyle Marianne8.5693.15%0000 
 Özcan Kazim9.4613.48%0000 
 Malcorps Johan5.0571.86%0000 
 Snellings Lieve6.5272.40%0000 
 Lockefeer Sylvain2.9741.09%0000 
 Tessier Griet6.2712.30%0000 
 10 Hellebaut Diana5.5242.03%0000 
 11 Staes Bart4.6781.72%0000 
 12 De Lille Bruno3.1991.17%0000 
 13 Valcke Mieke6.7042.46%0000 
 14 Brits Ethel4.6691.71%0000 
 15 Salmi Ali6.1082.24%0000 
 16 El Boutaibe Khalid5.2741.94%0000 
 17 Paraskevopoulos Hélène6.4072.35%0000 
 18 Callebaut Lucette4.7701.75%0000 
 19 Baeten Relinde5.0301.85%0000 
 20 Van Dienderen Hugo3.9601.45%0000 
 21 Ramon Frans2.4830.91%0000 
 22 Vertriest Isabel6.2022.28%0000 
 23 De Roeck Jacinta6.4792.38%0000 
 24 Boutmans Eddy10.1043.71%0000 
 25 Geysels Jos17.7886.54%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Kaçar Meryem15.0725.54%0000 
 Denys Luc2.3210.85%0000 
 Lambrecht Annick4.9181.81%0000 
 Almaci Meyrem5.0491.85%0000 
 Verhaeghe Peter1.8480.68%0000 
 Douchy Frank1.7450.64%0000 
 Loonis Agnes3.6141.33%0000 
 Lodewyckx Herman1.7210.63%0000 
 De Prins Francine3.3751.24%0000 
 10 Volckeryck Nico1.6930.62%0000 
 11 Maertens Guido2.0530.75%0000 
 12 Zaougui Soumaya5.3611.97%0000 
 13 Aelvoet Magda11.9904.41%0000 
 14 Lozie Frans3.8381.41%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 65.288
  C 65.219
  D 20.658
  E 9.859
  F 161.024
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final