Naar de startpagina van het Federale Portaal
Naar de startpagina van het Federale Portaal
Afdrukken
Afdrukken
Logo van de federale Parlementsverkiezingen op 18 mei 2003
decorationdecoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Kamer van Volksvertegenwoordigers - Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu’s kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring West-Vlaanderen
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  CD&V  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

473/473 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 De Clerck Stefaan98.67119.29%098.67128.3861 
 Leterme Yves70.25413.73%070.25428.3862 
 Pieters Trees23.5564.60%11.93335.48916.4533 
 Goutry Luc28.3815.55%7.10835.4899.3454 
 Deseyn Roel19.9183.89%9.34529.26305 
 Coppé Griet16.1163.15%016.11600 
 Roelof Els15.7703.08%015.77000 
 Verstreken Johan22.9834.49%022.98300 
 De Clercq Jean-Pierre14.6072.85%014.60700 
 10 Vandenbussche Annie10.4792.04%010.47900 
 11 Cool Annie12.6062.46%012.60600 
 12 De Cuyper Bernard17.7383.46%017.73800 
 13 Demaré Rita13.7152.68%013.71500 
 14 Poleyn Sabine9.6511.88%09.65100 
 15 Mylle Gerda11.9462.33%011.94600 
 16 Verkest Hendrik16.9593.31%016.95900 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Bogaert Hendrik24.5024.79%10.98735.48966.0581 
 Muylle Nathalie10.9292.13%24.56035.48941.4982 
 Haspeslagh-Kesteloot Katrien6.3241.23%29.16535.48912.3333 
 Olivier Kaat10.7882.10%12.33323.12104 
 Hindryckx Joris6.3921.25%06.39209 
 Seynhaeve Jan8.1991.60%08.19907 
 Kindt Els12.1562.37%012.15606 
 Vanryckeghem Kurt7.1631.40%07.16308 
 Verfaillie Jan21.5184.20%021.51805 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 5
  B 48.637
  C 105.453
  D 50.707
  E 8.135
  F 212.932
  G 35.489
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoratie
Final