decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Kamer - Lijst resultaten - Het Rijk /  Kieskring West-Vlaanderen  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu’s kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring West-Vlaanderen
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  CD&V  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

473/473 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 De Clerck Stefaan98.67119.29%098.67128.3861 
 Leterme Yves70.25413.73%070.25428.3862 
 Pieters Trees23.5564.60%11.93335.48916.4533 
 Goutry Luc28.3815.55%7.10835.4899.3454 
 Deseyn Roel19.9183.89%9.34529.26305 
 Coppé Griet16.1163.15%016.11600 
 Roelof Els15.7703.08%015.77000 
 Verstreken Johan22.9834.49%022.98300 
 De Clercq Jean-Pierre14.6072.85%014.60700 
 10 Vandenbussche Annie10.4792.04%010.47900 
 11 Cool Annie12.6062.46%012.60600 
 12 De Cuyper Bernard17.7383.46%017.73800 
 13 Demaré Rita13.7152.68%013.71500 
 14 Poleyn Sabine9.6511.88%09.65100 
 15 Mylle Gerda11.9462.33%011.94600 
 16 Verkest Hendrik16.9593.31%016.95900 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Bogaert Hendrik24.5024.79%10.98735.48966.0581 
 Muylle Nathalie10.9292.13%24.56035.48941.4982 
 Haspeslagh-Kesteloot Katrien6.3241.23%29.16535.48912.3333 
 Olivier Kaat10.7882.10%12.33323.12104 
 Hindryckx Joris6.3921.25%06.39209 
 Seynhaeve Jan8.1991.60%08.19907 
 Kindt Els12.1562.37%012.15606 
 Vanryckeghem Kurt7.1631.40%07.16308 
 Verfaillie Jan21.5184.20%021.51805 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 5
  B 48.637
  C 105.453
  D 50.707
  E 8.135
  F 212.932
  G 35.489
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final