Naar de startpagina van het Federale Portaal
Naar de startpagina van het Federale Portaal
Afdrukken
Afdrukken
Logo van de federale Parlementsverkiezingen op 18 mei 2003
decorationdecoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Kamer van Volksvertegenwoordigers - Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenuís kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Oost-Vlaanderen
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  CD&V  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

707/707 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Van Parys Tony58.33316.42%058.33334.5511 
 De Crem Pieter34.9419.83%2.00236.94332.5492 
 D'Hondt Greta23.9096.73%13.03436.94319.5153 
 Tant Paul32.8229.24%4.12136.94315.3944 
 Schauvliege Joke30.0378.45%6.90636.9438.4880 
 Wauman Annemie7.9392.23%8.48816.42700 
 Vermeulen Jan9.5472.68%09.54700 
 Dupont Luc5.9151.66%05.91500 
 Van Keymolen Phaedra9.0692.55%09.06900 
 10 Venneman Herman5.7521.61%05.75200 
 11 Coopman Ann7.7292.17%07.72900 
 12 Beirens Carine7.1432.01%07.14300 
 13 De Nul Jan7.5002.11%07.50000 
 14 De Smedt-Vanderheyden Leen5.8251.64%05.82500 
 15 Jacquemijn An6.6991.88%06.69900 
 16 De Vylder Rita6.7911.91%06.79100 
 17 Van Braekel Jef6.3121.77%06.31200 
 18 Mettepenningen Koen4.5611.28%04.56100 
 19 Goedgezelschap Hilde7.7902.19%07.79000 
 20 D'Hooghe Jacques12.5553.53%012.55500 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Couckuyt Eddy10.0242.82%26.91936.94347.3181 
 Dierick Leen10.2912.89%26.65236.94320.6662 
 Thysebaert Marianne5.9281.66%20.66626.59403 
 Verbeke Freddy3.4350.96%03.435011 
 De Brabander Benjamin3.8671.08%03.867010 
 Claus Katrien4.7461.33%04.74607 
 De Braekeleer Iris4.5511.28%04.55108 
 Van Den Bussche Marleen5.6351.58%05.63505 
 Verstraeten Danny4.1841.17%04.18409 
 10 Van Wouwe Georgette4.8221.35%04.82206 
 11 Meuleman Christ6.5021.83%06.50204 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 4
  B 60.446
  C 88.028
  D 27.584
  E 8.655
  F 184.713
  G 36.943
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoratie
Final