decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Kamer - Lijst resultaten - Het Rijk /  Kieskring Oost-Vlaanderen  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenuís kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Oost-Vlaanderen
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  CD&V  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

707/707 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Van Parys Tony58.33316.42%058.33334.5511 
 De Crem Pieter34.9419.83%2.00236.94332.5492 
 D'Hondt Greta23.9096.73%13.03436.94319.5153 
 Tant Paul32.8229.24%4.12136.94315.3944 
 Schauvliege Joke30.0378.45%6.90636.9438.4880 
 Wauman Annemie7.9392.23%8.48816.42700 
 Vermeulen Jan9.5472.68%09.54700 
 Dupont Luc5.9151.66%05.91500 
 Van Keymolen Phaedra9.0692.55%09.06900 
 10 Venneman Herman5.7521.61%05.75200 
 11 Coopman Ann7.7292.17%07.72900 
 12 Beirens Carine7.1432.01%07.14300 
 13 De Nul Jan7.5002.11%07.50000 
 14 De Smedt-Vanderheyden Leen5.8251.64%05.82500 
 15 Jacquemijn An6.6991.88%06.69900 
 16 De Vylder Rita6.7911.91%06.79100 
 17 Van Braekel Jef6.3121.77%06.31200 
 18 Mettepenningen Koen4.5611.28%04.56100 
 19 Goedgezelschap Hilde7.7902.19%07.79000 
 20 D'Hooghe Jacques12.5553.53%012.55500 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Couckuyt Eddy10.0242.82%26.91936.94347.3181 
 Dierick Leen10.2912.89%26.65236.94320.6662 
 Thysebaert Marianne5.9281.66%20.66626.59403 
 Verbeke Freddy3.4350.96%03.435011 
 De Brabander Benjamin3.8671.08%03.867010 
 Claus Katrien4.7461.33%04.74607 
 De Braekeleer Iris4.5511.28%04.55108 
 Van Den Bussche Marleen5.6351.58%05.63505 
 Verstraeten Danny4.1841.17%04.18409 
 10 Van Wouwe Georgette4.8221.35%04.82206 
 11 Meuleman Christ6.5021.83%06.50204 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 4
  B 60.446
  C 88.028
  D 27.584
  E 8.655
  F 184.713
  G 36.943
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final