decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Kamer - Lijst resultaten - Het Rijk /  Kieskring Limburg  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenuís kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Limburg
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  CD&V  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

529/529 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Vandeurzen Jo43.08814.51%043.08814.6171 
 Kelchtermans Theo25.9068.72%3.18629.09211.4312 
 Van Der Auwera Liesbeth19.9626.72%9.13029.0922.3013 
 Brouns Hubert22.3387.52%2.30124.63900 
 Claes Sonja28.1849.49%028.18400 
 Van Otterdijk Piet10.4793.53%010.47900 
 Mulders-Janssen Mariette10.2323.44%010.23200 
 Daniels Michele8.0252.70%08.02500 
 Pollet Lieve9.9473.35%09.94700 
 10 Jans Vera12.5934.24%012.59300 
 11 Cleeren Jef17.8896.02%017.88900 
 12 Sauwens Johan21.6667.29%021.66600 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Kindermans Gerald15.1135.09%13.97929.09227.3491 
 Terwingen Raf9.0183.03%20.07429.0927.2752 
 Euben-Noelmans An8.4202.83%7.27515.69503 
 Smeets Frank11.4093.84%011.40904 
 Biesemans Danielle6.0412.03%06.04107 
 Hanssen Magda7.3072.46%07.30706 
 Vandeput Marc9.2063.10%09.20605 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 3
  B 23.854
  C 58.801
  D 28.333
  E 5.379
  F 116.367
  G 29.092
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final