Naar de startpagina van het Federale Portaal
Naar de startpagina van het Federale Portaal
Afdrukken
Afdrukken
Logo van de federale Parlementsverkiezingen op 18 mei 2003
decorationdecoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Kamer van Volksvertegenwoordigers - Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenuís kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Leuven
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  CD&V  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

348/348 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Devlies Carl18.84419.35%2.10120.94510.0961 
 Claes Dirk12.15212.48%8.79320.9451.3032 
 Claes Ingrid9.99210.26%1.30311.29500 
 Partyka Katrien7.0467.23%07.04600 
 Van Aelst Izzy4.6754.80%04.67500 
 Claes Inge6.4066.58%06.40600 
 Claes Manu7.4867.68%07.48600 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Van Hoof Els6.7036.88%14.24220.9456.3571 
 Vangrunderbeeck Marc2.5542.62%6.3578.91103 
 Stals Bart2.9162.99%02.91605 
 Debrouwer Chris2.0812.13%02.08106 
 Pansaerts Josseline3.3943.48%03.39404 
 Eyskens Mark13.09913.45%013.09902 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 2
  B 17.844
  C 23.354
  D 15.087
  E 6.549
  F 62.834
  G 20.945
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoratie
Final