decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Kamer - Lijst resultaten - Het Rijk / Kieskringen Brussel-Halle-Vilvoorde, Leuven, Nijvel  /  Kieskring Leuven  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenuís kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Leuven
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  CD&V  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

348/348 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Devlies Carl18.84419.35%2.10120.94510.0961 
 Claes Dirk12.15212.48%8.79320.9451.3032 
 Claes Ingrid9.99210.26%1.30311.29500 
 Partyka Katrien7.0467.23%07.04600 
 Van Aelst Izzy4.6754.80%04.67500 
 Claes Inge6.4066.58%06.40600 
 Claes Manu7.4867.68%07.48600 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Van Hoof Els6.7036.88%14.24220.9456.3571 
 Vangrunderbeeck Marc2.5542.62%6.3578.91103 
 Stals Bart2.9162.99%02.91605 
 Debrouwer Chris2.0812.13%02.08106 
 Pansaerts Josseline3.3943.48%03.39404 
 Eyskens Mark13.09913.45%013.09902 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 2
  B 17.844
  C 23.354
  D 15.087
  E 6.549
  F 62.834
  G 20.945
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final