decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Kamer - Lijst resultaten - Het Rijk / Kieskringen Brussel-Halle-Vilvoorde, Leuven, Nijvel  /  Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenuís kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  CD&V  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

994/994 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Van Rompuy Herman25.89716.07%025.89710.5681 
 Creyf Simonne10.6066.58%10.56821.17402 
 Doomst Michel14.0268.70%014.02600 
 Zelderloo Elke9.0025.58%09.00200 
 Simoens Anneliese3.3062.05%03.30600 
 Carels Claudine3.2542.02%03.25400 
 Magnus Herman3.1421.95%03.14200 
 Langbeen Veerle3.6032.23%03.60300 
 Acar Nebahat1.1970.74%01.19700 
 10 De Kock Danny1.3320.82%01.33200 
 11 Desmet Gunter2.3091.43%02.30900 
 12 Van Biesen-Van der Borght Lutgard3.1711.96%03.17100 
 13 De Backer Jan1.8981.17%01.89800 
 14 De Roubaix Andre1.7801.10%01.78000 
 15 Schoevaerts Inge1.9421.20%01.94200 
 16 Mensalt Patrick1.7431.08%01.74300 
 17 Hemerijckx Christine2.9951.85%02.99500 
 18 Kubben-Vandenput Christine1.6010.99%01.60100 
 19 Haverals-Verheyden Kristien1.1280.70%01.12800 
 20 Schoukens Martin2.0871.29%02.08700 
 21 Panneels Stijn2.0261.25%02.02600 
 22 Dehaene Tom16.82310.44%016.82300 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Pieters Dirk7.0674.38%17.52524.5925.0751 
 Verhaegen Chris1.7191.06%5.0756.79404 
 Judo Frank1.1320.70%01.132011 
 Sobrie Anne2.2351.38%02.23505 
 Luyckfasseel-D'Hooge Leen1.3810.85%01.38108 
 Degroote Kris1.2910.80%01.291010 
 De Mol Micheline1.3550.84%01.35509 
 Vander Voorde Herman7460.46%0746012 
 Permentier Greta1.3950.86%01.39507 
 10 Peeters Chantal1.5490.96%01.54906 
 11 Schouppe Etienne15.7999.80%015.79902 
 12 Chabert Jos10.5326.53%010.53203 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 2
  B 13.489
  C 31.711
  D 20.929
  E 7.647
  F 73.776
  G 24.592
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final