decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Kamer - Lijst resultaten - Het Rijk /  Kieskring Antwerpen  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenuís kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Antwerpen
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  CD&V  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

1294/1294 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Vervotte Inge93.03026.93%093.03033.8661 
 Verherstraeten Servais20.9766.07%15.71236.68818.1542 
 Lanjri Nahima12.3033.56%18.15430.45703 
 De Schamphelaere Mia14.5454.21%014.54500 
 Van Den Heuvel Koen13.5473.92%013.54700 
 Verhaegen Mark15.9424.61%015.94205 
 Schryvers Katrien9.9002.86%09.90000 
 Versteden-Peeters Mieke4.7271.36%04.72700 
 Vannooten Leo5.3941.56%05.39400 
 10 Cornelissen Lies4.4421.28%04.44200 
 11 Casaer Jo3.7701.09%03.77000 
 12 Van Eetvelt Paul11.1363.22%011.13600 
 13 Geukens Petra8.9222.58%08.92200 
 14 Mennes Rob3.6641.06%03.66400 
 15 Janssens Eric4.3721.26%04.37200 
 16 Schrauwen Imelda4.8401.40%04.84000 
 17 Stevens Lili5.4081.56%05.40800 
 18 Blommaerts Luc3.2660.94%03.26600 
 19 Van Den Kieboom-Brughmans Maria5.2321.51%05.23200 
 20 Welters Kristof5.2951.53%05.29500 
 21 Van Doorselaer Griet3.6501.05%03.65000 
 22 Weckhuysen Wendy4.9611.43%04.96100 
 23 Verbeeck Paul4.4411.28%04.44100 
 24 Ansoms Jos21.9196.34%021.91904 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Van Den Bergh Jef10.3272.99%26.36136.68866.1191 
 Schryvers Katrien5.7401.66%30.94836.68835.1712 
 Van Den Heuvel Koen4.6551.34%32.03336.6883.1383 
 Maes Suzy3.6811.06%3.1386.81905 
 Leemans Bart1.7590.50%01.759012 
 Van Bergen Johan2.1980.63%02.198011 
 Van Hoof Ingeborg3.9291.13%03.92906 
 Rombouts Christiane3.0620.88%03.062010 
 Elseviers Marc1.7560.50%01.756013 
 10 Peeters Wim3.6191.04%03.61907 
 11 Lauryssen Maria3.5071.01%03.50708 
 12 Bellens Marcel3.1260.90%03.12609 
 13 Demeester - De Meyer Wivina12.2943.56%012.29404 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 5
  B 60.087
  C 124.872
  D 27.523
  E 7.645
  F 220.127
  G 36.688
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final