Naar de startpagina van het Federale Portaal
Naar de startpagina van het Federale Portaal
Afdrukken
Afdrukken
Logo van de federale Parlementsverkiezingen op 18 mei 2003
decorationdecoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Kamer van Volksvertegenwoordigers - Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenuís kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  NOOR  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

994/994 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Ahrouch Redouane49426.97%0000 
 D'Khissi Nabila23412.77%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Izi Ider1789.72%0000 
 Ahrouch Myriam1789.72%0000 
 D'Khissi Noredhine18510.10%0000 
 Ahrouch Sabah1457.91%0000 
 Khamal Rachid1809.83%0000 
 D'Khissi Anissa23712.94%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 222
  C 353
  D 259
  E 307
  F 1.141
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoratie
Final