Naar de startpagina van het Federale Portaal
Naar de startpagina van het Federale Portaal
Afdrukken
Afdrukken
Logo van de federale Parlementsverkiezingen op 18 mei 2003
decorationdecoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Kamer van Volksvertegenwoordigers - Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenuís kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Antwerpen
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  BELG.UNIE-BUB  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

1294/1294 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Coninx DaniŽl41213.77%0000 
 Vloemans Cedric1414.71%0000 
 Cos Michele1585.28%0000 
 Geelhand de Merxem Othon1906.35%0000 
 Scheers Rita2759.19%0000 
 Geelhand de Merxem Valerie 37012.37%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Coninx DaniŽl2147.15%0000 
 Cos Michele1344.48%0000 
 Geelhand de Merxem Valerie1986.61%0000 
 Vloemans Cedric1424.74%0000 
 Geelhand de Merxem Othon1866.21%0000 
 Scheers Rita57119.09%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 826
  C 743
  D 428
  E 627
  F 2.624
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoratie
Final