Naar de startpagina van het Federale Portaal
Naar de startpagina van het Federale Portaal
Afdrukken
Afdrukken
Logo van de federale Parlementsverkiezingen op 18 mei 2003
decorationdecoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Kamer van Volksvertegenwoordigers - Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenuís kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  VIVANT  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

994/994 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Vanden Driessche Joris99314.56%0000 
 Pots Yannick2894.23%0000 
 Brel Micheline70910.39%0000 
 Errembault du Maisnil et du Coutre Philippe3054.47%0000 
 Teugels Christina3655.35%0000 
 De Witte Marc2193.21%0000 
 Linard Ann2683.93%0000 
 Peeters Timon1632.39%0000 
 Ponjee-Niewiarowski Anne2613.82%0000 
 10 Praxel Philippe1652.41%0000 
 11 Nicolau Mihaela Cristina2523.69%0000 
 12 Coremans Paul1872.74%0000 
 13 Cooremans Marie-Claire3234.73%0000 
 14 Olivier Jacques2553.73%0000 
 15 Dindouve Eva2593.79%0000 
 16 Van de Velde Philippe2363.46%0000 
 17 Deroo Eva3525.16%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Van Den Ende Guido2233.27%0000 
 Teugels Christina2032.97%0000 
 Peeters Timon1301.90%0000 
 Deroo Eva2042.99%0000 
 Siaens David1281.87%0000 
 Van den Driessche Katja3304.83%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 4.556
  C 2.542
  D 511
  E 301
  F 7.910
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoratie
Final