decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Kamer - Lijst resultaten - Het Rijk / Kieskringen Brussel-Halle-Vilvoorde, Leuven, Nijvel  /  Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenuís kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  VIVANT  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

994/994 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Vanden Driessche Joris99314.56%0000 
 Pots Yannick2894.23%0000 
 Brel Micheline70910.39%0000 
 Errembault du Maisnil et du Coutre Philippe3054.47%0000 
 Teugels Christina3655.35%0000 
 De Witte Marc2193.21%0000 
 Linard Ann2683.93%0000 
 Peeters Timon1632.39%0000 
 Ponjee-Niewiarowski Anne2613.82%0000 
 10 Praxel Philippe1652.41%0000 
 11 Nicolau Mihaela Cristina2523.69%0000 
 12 Coremans Paul1872.74%0000 
 13 Cooremans Marie-Claire3234.73%0000 
 14 Olivier Jacques2553.73%0000 
 15 Dindouve Eva2593.79%0000 
 16 Van de Velde Philippe2363.46%0000 
 17 Deroo Eva3525.16%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Van Den Ende Guido2233.27%0000 
 Teugels Christina2032.97%0000 
 Peeters Timon1301.90%0000 
 Deroo Eva2042.99%0000 
 Siaens David1281.87%0000 
 Van den Driessche Katja3304.83%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 4.556
  C 2.542
  D 511
  E 301
  F 7.910
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final