decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Kamer - Lijst resultaten - Het Rijk /  Kieskring Oost-Vlaanderen  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenuís kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Oost-Vlaanderen
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  VIVANT  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

707/707 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 De Cock Martine1.34217.30%0000 
 Bauwens Peter3614.65%0000 
 Deschrijver Huguette3124.02%0000 
 Keymeulen Jef3324.28%0000 
 Demortier Claire3534.55%0000 
 Claeys Walter1902.44%0000 
 De Schrijver Ingrid3164.07%0000 
 Schietekat Paul2242.88%0000 
 Wouters Linda3103.99%0000 
 10 Van Den Bossche Marijn2252.90%0000 
 11 Bauwens Charlotte3324.28%0000 
 12 De Mesel Marc1712.20%0000 
 13 Van Ursel Rita2343.01%0000 
 14 Heymans Jean-Pierre1622.08%0000 
 15 Van Landuyt Jeanne2433.13%0000 
 16 Van De Velde William1602.06%0000 
 17 D'Hondt Gerda2433.13%0000 
 18 Desmet Paul1712.20%0000 
 19 De Vreese Lea2573.31%0000 
 20 Vyt Marcel1822.34%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Van Bogaert Marc2603.35%0000 
 Peyskens Herbert1211.56%0000 
 Wellens Renata1351.74%0000 
 Arys William1071.37%0000 
 De Rore Hilde1491.92%0000 
 Thaler Pascal981.26%0000 
 Hendrickx Myriam1702.19%0000 
 Vermeulen Koenraad1261.62%0000 
 De Rouck Tinne1241.59%0000 
 10 Hendrickx Josť1291.66%0000 
 11 Dehaerne Lutgarde2172.79%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 6.471
  C 2.538
  D 453
  E 380
  F 9.842
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final