Naar de startpagina van het Federale Portaal
Naar de startpagina van het Federale Portaal
Afdrukken
Afdrukken
Logo van de federale Parlementsverkiezingen op 18 mei 2003
decorationdecoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Kamer van Volksvertegenwoordigers - Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenuís kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Leuven
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  VIVANT  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

348/348 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Wittemans Geert92420.27%0000 
 Haesendonck Cecile57612.63%0000 
 Van Berghen Davy2224.87%0000 
 Dierickx Anja52811.58%0000 
 Warrie Jacques1834.01%0000 
 Burke Adriana3046.66%0000 
 Huysecom Jean2595.68%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Vinckx Luc2655.81%0000 
 Desmedt Mieke3257.13%0000 
 Lavreysen Jo1433.13%0000 
 Van Den Bergh Nadine2906.36%0000 
 Courant Jean1663.64%0000 
 Krol Christine3738.18%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 3.367
  C 1.395
  D 610
  E 389
  F 5.761
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoratie
Final