decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Kamer - Lijst resultaten - Het Rijk /  Kieskring Antwerpen  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenuís kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Antwerpen
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  VIVANT  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

1294/1294 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Claesen Martine2.73815.92%0000 
 Schoofs Luk5443.16%0000 
 Moerloos Karin6793.95%0000 
 De Beuckelaer Bruno4462.59%0000 
 Beckers Marleen6143.57%0000 
 de Vinck de Winnezeele Vincent2961.72%0000 
 El Boutayibi Samira6543.80%0000 
 D'hoore Franki2131.23%0000 
 Warmenbol Micheline5313.08%0000 
 10 Verplaetse Kristiaan2381.38%0000 
 11 Van Herck Martine4032.34%0000 
 12 Vander Poorten Johan4082.37%0000 
 13 Colpaert Christine5593.25%0000 
 14 Verbiest Victor3151.83%0000 
 15 Dene Anne3722.16%0000 
 16 Vandevijvere Guy2231.29%0000 
 17 Van Dingenen Marina3812.21%0000 
 18 De Metsenaere Frank2671.55%0000 
 19 Lagrou Aleydis2841.65%0000 
 20 Ruys Marc2121.23%0000 
 21 Cauwels Marianne3532.05%0000 
 22 Blockx MichaŽl2351.36%0000 
 23 Bulckens Elisa4382.54%0000 
 24 Duch‚telet Roland2.17812.67%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 De Koning Robert4252.47%0000 
 Stynen Dominica3431.99%0000 
 Govaerts Werner2121.23%0000 
 Bauwens Ria3211.86%0000 
 Keymeulen Kristiaan1690.98%0000 
 Verrijcken Marianne2701.57%0000 
 Verbeeck Michael1871.08%0000 
 Van den Berg Gerda2291.33%0000 
 Claessens Corneel1670.97%0000 
 10 Chaltin Frieda2481.44%0000 
 11 De Winne Riego1710.99%0000 
 12 Verschueren Nelly3672.13%0000 
 13 Nollen Paul4992.90%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 7.417
  C 6.776
  D 965
  E 940
  F 16.098
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final