Naar de startpagina van het Federale Portaal
Naar de startpagina van het Federale Portaal
Afdrukken
Afdrukken
Logo van de federale Parlementsverkiezingen op 18 mei 2003
decorationdecoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Kamer van Volksvertegenwoordigers - Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu’s kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Namen
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  VIVANT  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

193/193 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Lambotte Joseph60921.51%0000 
 Gosset Denis1786.28%0000 
 Nagant Anne-Marie37413.21%0000 
 Hennuy Frédéric1675.90%0000 
 de Limburgstirum Catherine2187.70%0000 
 Pigeon Brigitte35612.57%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Godfriaux Michael2177.66%0000 
 Van Wynsberghe Els1093.85%0000 
 Pozzi Jean-Marc1364.80%0000 
 Dardenne-Parent Anne2468.69%0000 
 Skolc Freddy782.75%0000 
 Casselman Geertruide1425.01%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 2.332
  C 932
  D 379
  E 280
  F 3.923
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoratie
Final