Naar de startpagina van het Federale Portaal
Naar de startpagina van het Federale Portaal
Afdrukken
Afdrukken
Logo van de federale Parlementsverkiezingen op 18 mei 2003
decorationdecoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Kamer van Volksvertegenwoordigers - Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu’s kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Luxemburg
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  VIVANT  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

116/116 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Letecheur Gustave25020.62%0000 
 Van Liefferinge Nelly12410.23%0000 
 Chapelle Pascal15913.11%0000 
 De Coster Nanine14011.55%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Chapelle Pascal1109.07%0000 
 Bande Roland937.67%0000 
 Vandenberghe Christel957.83%0000 
 Haesen Bernadette806.60%0000 
 De Coster Nanine725.94%0000 
 Letecheur Gustave897.34%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 886
  C 298
  D 170
  E 169
  F 1.523
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoratie
Final