decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Kamer - Lijst resultaten - Het Rijk /  Kieskring Luik  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu’s kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Luik
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  VIVANT  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

704/704 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Meyer Joseph2.61923.70%0000 
 Mascart Joëlle7296.59%0000 
 Polak Hubert3933.55%0000 
 Keil Rosa3563.22%0000 
 Urbany José2752.48%0000 
 Peret Serge3192.88%0000 
 Gaspar Christelle5174.67%0000 
 Trinon Fabienne4564.12%0000 
 Radermeker Norbert3102.80%0000 
 10 Csany Kataline3613.26%0000 
 11 Dreze Christian2442.20%0000 
 12 Renneau Marianne3292.97%0000 
 13 Salakta Aniko2552.30%0000 
 14 Meyer Ernst4744.28%0000 
 15 Van Ael Jean5605.06%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Crespin Nadine6706.06%0000 
 Scholzen Pierre2322.09%0000 
 Dezoppy Laurent1741.57%0000 
 Vossen Marie-Thérèse2612.36%0000 
 Thonar Laurent2272.05%0000 
 Roemen Anne2232.01%0000 
 Gaspar Christelle3182.87%0000 
 Mascart Joëlle2892.61%0000 
 Dreze Christian4594.15%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 4.917
  C 4.172
  D 1.055
  E 827
  F 10.971
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final