decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Kamer - Lijst resultaten - Het Rijk /  Kieskring Henegouwen  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu’s kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Henegouwen
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  VIVANT  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

501/501 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Noël-Tavernini Régine99716.04%0000 
 Vilain Henri2824.53%0000 
 Lambert Renaut2624.21%0000 
 Harmel Maryse2023.25%0000 
 Tranchant Fabienne2774.45%0000 
 Brasseur Jean-Paul2403.86%0000 
 Gauditiaubois André1362.18%0000 
 Aerts Anna2143.44%0000 
 Gillebert Ginette1582.54%0000 
 10 Jouniaux Alain1682.70%0000 
 11 Huylenbroeck Gontran1091.75%0000 
 12 Bijvoet Eva1682.70%0000 
 13 Bayot Anne-Marie2053.30%0000 
 14 Piet Dominique1432.30%0000 
 15 Cabaret René1412.26%0000 
 16 Godeau Anne-Marie2003.21%0000 
 17 Janda Mireille1692.72%0000 
 18 Bruyneel Dominique1312.10%0000 
 19 Bulpa Georges2103.38%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Crebeyck Michaël3736.00%0000 
 Hock Jean-Marie1061.70%0000 
 Lecomte Audrey1903.05%0000 
 Gonze Olympe991.59%0000 
 Delchambre Eric951.52%0000 
 Piette Joseph1191.91%0000 
 Walry-Cowez Andrée721.15%0000 
 Leclaire Claire2123.41%0000 
 Biedrzycki-Mel Josiane1021.64%0000 
 10 Harrate Abdellah951.52%0000 
 11 Molle Angélique3375.42%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 5.658
  C 2.129
  D 660
  E 645
  F 9.092
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final