Naar de startpagina van het Federale Portaal
Naar de startpagina van het Federale Portaal
Afdrukken
Afdrukken
Logo van de federale Parlementsverkiezingen op 18 mei 2003
decorationdecoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Kamer van Volksvertegenwoordigers - Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenuís kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Waals-Brabant
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  VIVANT  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

137/137 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Dupre Claude46319.89%0000 
 Jaques Liliane31113.36%0000 
 De Laeter Willy1335.71%0000 
 De Keyser Catherine35715.34%0000 
 Roussel Pascal1767.56%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Canart Pierre1496.40%0000 
 Binet Marie-Jeanne1857.95%0000 
 Wets Chantal1687.21%0000 
 Collignon Edmond893.82%0000 
 Jansen Jean823.52%0000 
 Hoyaux Annie2149.19%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 2.392
  C 684
  D 347
  E 262
  F 3.685
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoratie
Final