decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Kamer - Lijst resultaten - Het Rijk /  Kieskring West-Vlaanderen  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu’s kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring West-Vlaanderen
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  AGALEV  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

473/473 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Brauwers Rita4.58114.37%0000 
 Descheemaeker Anne Mie2.4927.82%0000 
 Venus Danny1.0363.25%0000 
 Avijn Philippe9242.90%0000 
 Decoster Griet2.0496.43%0000 
 Dornez Lut1.4494.54%0000 
 Denys Johan9633.02%0000 
 Van Dierdonck Bert1.0013.14%0000 
 Lannoo Vera1.7075.35%0000 
 10 Naessens Hilde1.5484.85%0000 
 11 Lubaki Dominique1.1733.68%0000 
 12 Devos Rudy6652.08%0000 
 13 Blomme Erica1.4734.62%0000 
 14 Vanhaecke Ingrid1.4704.61%0000 
 15 Lecompte Kurt6281.97%0000 
 16 Dhaene Jan1.0203.20%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 De Winter Carlo7942.49%0000 
 Bevernage Kathleen1.3514.24%0000 
 Deklerck Guy5421.70%0000 
 Duyck Carine9633.02%0000 
 Vernieuwe Sébastien4361.36%0000 
 Ven Marijke1.0083.16%0000 
 Depoortere Frederiek4881.53%0000 
 Dujardin Staf4901.53%0000 
 Declercq Veerle1.6075.04%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 15.429
  C 6.701
  D 2.443
  E 1.004
  F 25.577
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final