decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Kamer - Lijst resultaten - Het Rijk /  Kieskring Oost-Vlaanderen  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenuís kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Oost-Vlaanderen
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  AGALEV  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

707/707 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Dua Vera16.85528.19%0000 
 Tavernier Jef7.77313.00%0000 
 De Cock Liliane2.4544.10%0000 
 Roels Michel8021.34%0000 
 Depraeter Dorien1.7482.92%0000 
 De Block Ludo8931.49%0000 
 Decruyenaere Mieke1.7782.97%0000 
 Van Heddeghem Piet1.1371.90%0000 
 Steyaert Rozemie1.7532.93%0000 
 10 Cools Jan8741.46%0000 
 11 Crynen Veronique1.5072.52%0000 
 12 Vlerick Luc6711.12%0000 
 13 De Jaeger Lut1.5542.59%0000 
 14 Bertin Gino6321.05%0000 
 15 Van Den Eynde Chris8021.34%0000 
 16 Fiers Jan8291.38%0000 
 17 Keppens Hilde1.4672.45%0000 
 18 De Swaef Patrick7031.17%0000 
 19 Watteeuw Filip7881.31%0000 
 20 Temmerman Marleen2.2603.77%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Keytsman Els2.4994.17%0000 
 Van Hecke Stefaan1.0821.80%0000 
 Almaci Meyrem3.2345.40%0000 
 De Weerdt Johan5400.90%0000 
 Duerinck Miki7731.29%0000 
 Janssens Johan5890.98%0000 
 Van Cauteren Hilde9741.62%0000 
 Willems Guy3620.60%0000 
 Schollaert Marnix4810.80%0000 
 10 Plasman Cathy9691.62%0000 
 11 Stassen Jos1.0061.68%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 17.312
  C 19.509
  D 4.718
  E 2.198
  F 43.737
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final