Naar de startpagina van het Federale Portaal
Naar de startpagina van het Federale Portaal
Afdrukken
Afdrukken
Logo van de federale Parlementsverkiezingen op 18 mei 2003
decorationdecoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Kamer van Volksvertegenwoordigers - Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenuís kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Limburg
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  AGALEV  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

529/529 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 De Roeck Jacinta3.29015.14%0000 
 Vanheusden Liesbeth1.7508.05%0000 
 Gel MevlŁt2.18710.06%0000 
 Ventura Tony9584.41%0000 
 Cremers DaniŽlle1.2285.65%0000 
 Nouters Anita1.1635.35%0000 
 Spreeuwers Fabian7903.63%0000 
 Danen Johan8443.88%0000 
 Rens Lut1.0074.63%0000 
 10 Broers Gerty9104.18%0000 
 11 Schillebeeks Marcel7043.24%0000 
 12 Reynaert Rudi9364.30%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Vanhoutte Peter1.2545.77%0000 
 Saenen Sven7673.53%0000 
 Bamps Sandra9104.18%0000 
 Demircan Magda1.0234.70%0000 
 Biets Mieke9514.37%0000 
 Thysen Rudi4762.19%0000 
 Debois Piet5732.63%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 5.048
  C 4.844
  D 2.052
  E 817
  F 12.761
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoratie
Final