decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Kamer - Lijst resultaten - Het Rijk /  Kieskring Limburg  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenuís kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Limburg
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  AGALEV  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

529/529 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 De Roeck Jacinta3.29015.14%0000 
 Vanheusden Liesbeth1.7508.05%0000 
 Gel MevlŁt2.18710.06%0000 
 Ventura Tony9584.41%0000 
 Cremers DaniŽlle1.2285.65%0000 
 Nouters Anita1.1635.35%0000 
 Spreeuwers Fabian7903.63%0000 
 Danen Johan8443.88%0000 
 Rens Lut1.0074.63%0000 
 10 Broers Gerty9104.18%0000 
 11 Schillebeeks Marcel7043.24%0000 
 12 Reynaert Rudi9364.30%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Vanhoutte Peter1.2545.77%0000 
 Saenen Sven7673.53%0000 
 Bamps Sandra9104.18%0000 
 Demircan Magda1.0234.70%0000 
 Biets Mieke9514.37%0000 
 Thysen Rudi4762.19%0000 
 Debois Piet5732.63%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 5.048
  C 4.844
  D 2.052
  E 817
  F 12.761
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final