decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Kamer - Lijst resultaten - Het Rijk / Kieskringen Brussel-Halle-Vilvoorde, Leuven, Nijvel  /  Kieskring Leuven  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenuís kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Leuven
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  AGALEV  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

348/348 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Aelvoet Magda6.52333.01%0000 
 Van Roy Mark9324.71%0000 
 Stassens Bernadette1.4167.16%0000 
 Van De Schoot Johan6163.11%0000 
 Dedrij Anne1.3246.70%0000 
 Dierckx Tom6803.44%0000 
 De Martelaer Ann1.7839.02%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Grauwels Kristien2.02610.25%0000 
 Magnus Ugo5032.54%0000 
 Zahi Malek9905.01%0000 
 Schillebeeckx Elke1.0535.32%0000 
 Dusauchoit Veer1.2176.15%0000 
 Polfliet Alex6963.52%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 6.571
  C 6.101
  D 2.609
  E 1.331
  F 16.612
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final