decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Kamer - Lijst resultaten - Het Rijk / Kieskringen Brussel-Halle-Vilvoorde, Leuven, Nijvel  /  Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu’s kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  AGALEV  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

994/994 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Vanoost Lode1.7498.82%0000 
 Maes Annemie1.8919.54%0000 
 De Ridder Karel6783.42%0000 
 Boudjaoui Fatima1.8459.31%0000 
 Ghysels Lucas4202.12%0000 
 Rosiers Véronique7223.64%0000 
 Vanhamme Ivo3061.54%0000 
 Thaelemans Marie-Jeanne7003.53%0000 
 Stevens Willem3591.81%0000 
 10 Van Dam Annemie6953.50%0000 
 11 Dufour Pascal4052.04%0000 
 12 Benbouali Hassiba8974.52%0000 
 13 Steyaert Jan3551.79%0000 
 14 Sleeuwaegen Jenny4952.49%0000 
 15 Beeckmans Alain2651.33%0000 
 16 Cools Eva6853.45%0000 
 17 Bogaerts Bart2321.17%0000 
 18 Latreche Saskia4972.50%0000 
 19 Sanctorum-Vandevoorde Hermes2641.33%0000 
 20 Musch Christine5152.59%0000 
 21 Maeyens Jean-Pierre2881.45%0000 
 22 Byttebier Adelheid9614.85%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Vermeylen Annemie8774.42%0000 
 Lamotte Mark3531.78%0000 
 Rummens Stefan2271.14%0000 
 Haegebaert Hannelore4102.06%0000 
 Van Godtsenhoven Marc2371.19%0000 
 Kaatee Ria3801.91%0000 
 Martens Nico2161.09%0000 
 Turcksin Ria4432.23%0000 
 De Meyer Mark1840.92%0000 
 10 Rymenants Ilse3821.92%0000 
 11 Van Stevens Magda4282.16%0000 
 12 Glorieux Eloi4492.26%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 6.062
  C 5.005
  D 1.526
  E 559
  F 13.152
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final