decoratie
decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal Banner van de federale Parlementsverkiezingen van 18 mei 2003 decoratie decoratie decoratie
decoratie decoratie
Naar de startpagina van het Federale Portaal decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie decoratie
decoration
decoration
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français DEUTSCH: Klicken Sie Hier Click here to see the site in English
decoration
NAVIGATIEKAART
NAVIGATIEKAART Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Het Rijk
decoration decoration
decoration decoration
  Meer info over het Parlement
Algemene verkiezingsinfo
Meer info over deze website
decoration decoration
  Kandidatenlijsten
Voorkeurstemmen
decoration decoration
  Gemeente zoeken
Kandidaat zoeken
decoration decoration
  Populairste kandidaten
Statistieken
decoration decoration
  Gedetailleerde analyse
Stand stemopneming
decoration decoration

 

decoration  
decoration
decoration decoration decoration
decoration
decoration
  U bent hier : Home / Verkiezingen 2003 /  Kamer - Lijst resultaten - Het Rijk /  Kieskring Antwerpen  / Voorkeurstemmen
decoration
decoration
decoration decoration decoration
Resultaten van de verkiezingen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers

Status van de resultaten

Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenuís kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.De voorkeurstemmen zullen getoond worden zodra de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).

   
Kieskring Antwerpen
 
decoration

Afdrukbare
versie

Gemeente
zoeken

Help

Lijst
resultaten

Resultaten
Senaat

Verkiezingen
startpagina
  AGALEV  
decoration
decoration

13:37, 30/05/2003.

1294/1294 (100%)
decoration
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Talhaoui Fauzaya12.65015.45%0000 
 Wauters Joos2.8473.47%0000 
 Boutmans Eddy5.1486.29%0000 
 van Bouwel Marlies2.9543.60%0000 
 Van Praet Nicole2.1602.63%0000 
 Vervoort Erik1.0271.25%0000 
 Aerts Monique2.1902.67%0000 
 Mols Jelle1.0001.22%0000 
 Oris Greet1.8752.29%0000 
 10 Lambrechts Steven8641.05%0000 
 11 Van Der Voort Chris9741.19%0000 
 12 Pairon Erwin2.0042.44%0000 
 13 Salmi Ali2.4753.02%0000 
 14 Gys Mia1.7502.13%0000 
 15 Op de Beeck Abram8251.00%0000 
 16 Stas Nicole1.5851.93%0000 
 17 Meeussen Frank7960.97%0000 
 18 Bastiaensen Inge1.5861.93%0000 
 19 Van Dienderen Ilse1.8702.28%0000 
 20 Vermeulen Jo9831.20%0000 
 21 Van Den Heuvel Ria1.9832.42%0000 
 22 Staes Bart1.2291.50%0000 
 23 Geysels Jos5.8227.11%0000 
 24 Vogels Mieke9.79811.97%0000 
decoration % 1 2 3 4 decoration
 Boutmans Eddy2.4763.02%0000 
 Wittebolle Astrid1.5101.84%0000 
 Caals Tom7140.87%0000 
 De Kinderen Wim7170.87%0000 
 Bellens Inge1.1871.45%0000 
 Piryns Freya1.4391.75%0000 
 De Vries Guy5540.67%0000 
 Leenders Ann1.0361.26%0000 
 Roeykens Gerda9961.21%0000 
 10 Joris May8511.03%0000 
 11 Lamon Jowan6250.76%0000 
 12 Van Nuland Peter6490.79%0000 
 13 Laenens Leen2.6903.28%0000 
     
  n/a:
     
 
  1  
  2  
  3  
  4  
             
  A 0
  B 15.812
  C 26.857
  D 5.699
  E 1.998
  F 50.366
  G 0
       
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
decoration
   
decoratie Top van deze pagina
dot Be logo decoratie
 
Final